Seks i arbeid i kveld, hvorav en rimelig ny, er bra; og det var mye jobbing og lite prat som hindret arbeid. Bildene viser litt av aktivitene eller resultatene.

Endelig er kurvevekselene ved Vindheim syd på det nærmeste ferdig. Det gjenstår å montere servermotorene, men det er testet at de legger over tungene. Alle tungene måtte leddes likevel, og det medførte endel merarbeid. Uttrekket til venstre selvbygger vi også, mens de resternede åpne feltet skal legges med vanlig Peco code 75. Til det selvbygde er det brukt Microengeneering code 70, brunert.

Baksiden av seksjonen rett nord for Undredal er påført hvordan den skal sages ut for å få den ønskede konturen på landskapet. Her er det planlagt i minste detalj (se side MJ-blad) med modell av modellen også.

[Svein Sando]
Siste kommentarer